מה זו שיטת מזותרפיה לטיפול פנים?

מה זו שיטת מזותרפיה לטיפול פנים?

הצורך בטיפולי פנים כיום

כשאנחנו נולדים הפנים שלנו חלקות, מתוחות והתאים מתחדשים בקצב מהיר מאוד. כך לדוגמא, תינוק אשר נשרט קלות, תוכלו לראות כי השריטה והצלקת שלה מבריאים בתוך מספר שעות עד יום אחד בלבד. עם הזמן, אנו גדלים ועור הפנים מתחיל את תהליך ההזדקנות שלו בכל שנה שעוברת. את השינויים לרוב תתחילו לראות בסוף שנות העשרים של חייכם וברי המזל, יתחילו לראות אותם בשנות השלושים לחייהם.

גם אם השינויים נראים לעין וגם אם לא נראים לעין, עור הפנים ועור הגוף שלנו עוברים שינויים. התאים מתחילים להזדקן ומצבורי הקולגן אשר שומרים על מיצוק העור מתחילים להידלל. כתוצאה מכך אנו מתחילים לראות קמטוטים, קמטים, עור נפול יותר בחלקים מסוימים, צלקות אשר לקוח להם זמן להתאחות ופיגמנטציה הורמונאלית. על מנת למזער את תופעות ההזדקנות בעור ושמירה עליו לאורך זמן, מכוני היופי מציעים טיפולי פנים חדשניים מאוד.

איפה כדאי לעשות טיפול פנים מקצועי

כאשר רוצים ללכת לעשות טיפול פנים כדאי לעשות אותו במקום מקצועי. עור הפנים שלנו הוא המקום החשוף בגופנו, אנו רוצים להיות בטוחים שמי שמטפל בו ושם עליו חומרים שונים ומגוונים יודע מה הוא עושה באופן מקצועי. כיום יש מכוני יופי, כמו מכון היופי סינדרלה היפי שבך אשר יודעים לבצע טיפולי קוסמטיקה המטפלים בסוגים שונים של פגמים והם בעלי הכשרה לכך ותעודות מתאימות. הם ידעו לטפל בעור הפנים שלכם באופן מקצועי ובטוח.

אילו סוגים של טיפולי פנים קיימים

בעבר כאשר היו מדברים על טיפולי פנים, לרוב היה מדובר על הוצאת ראשים שחורים והכנסת לחות טובה לעור. כיום יש טכנולוגיות מתקדמות אשר מבוססות על מדע גם בענף זה ומשתמשים בטיפולים שונים ומגוונים אשר מטפלים בהסרת תאים מתים וחידוש של תאים חדשים וצעירים, טיפולים אשר מעודדים את הפרשת הקולגן אשר אחראית על מיצוק העור וגמישותו וגם טיפולים מתקדמים המטפלים בפיגמנטזיה, צלקות ונזקים הורמונאליים מסוגים שונים.

מהו טיפול במזותרפיה?

אחד הטיפולים החדשניים בתחום הקוסמטיקה הוא טיפול מזותרפיה. מטרתו של טיפול זה הוא לנקות את עור הפנים מתאים מתים ולגרום לו לייצר תאים חדשים צעירים ויצירת קולגן אשר ממצק את העור ודואג לגמישותו. בטיפול במזותרפיה למעשה פוצעים את העור קלות עם מחטים דקות מאוד, הפציעה מעודדת את העור לייצר את התאים החדשים.

זהו טיפול מיוחד מאוד אשר נעשה רק במכונים המקצועיים היות והוא כולל חדירה לעור באמצעות מחטים. הטיפול אינו כואב במיוחד, המחטים מאוד דקות ואין מרגישים באופן חזק את הדקירות. טיפול במזותרפיה הוא למעשה סדרת טיפולים של ארבעה טיפולים ומעלה. כמות הטיפולים נקבעת לפי מצב העור ומטרת הטיפול. לפני שתתחילו בטיפול, תקיימו פגישת אבחון אשר תקבע האם הטיפול מתאים עבורכם ולכמה טיפולים אתם זקוקים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
צוות האתר

צוות האתר