אוכל לחתולים: איך לבחור את האוכל הנכון ביותר לחתול שלך

אוכל לחתולים

חתולים נחשבים לחיות בית נפלאות שרבים אוהבים לגדל. מדובר על חיה מטופחת שפחות מלכלכת את הבית והיא נוחה מאוד לגידול.

עם זאת, לגדל חתול בבית מצריך התאמה לצרכים שלו, בין הצרכים החשובים ביותר הוא אוכל לחתולים שמותאם להם.

בכתבה הבאה נדבר על אוכל לחתולים, מחירו ואיך לבחור אוכל איכותי במחיר משתלם. 

 

אוכל לחתולים, האם זה עסק יקר?

לגדל כלב או חתול זה עסק יקר באופן כללי. יש לדאוג להם לבדיקות תקופתיות וחיסונים, מקלחות עם שמפו מיוחד מידי פעם ודאגה לפרווה וניקיונה, אך אחד הדברים שהכי חשובים בגידול של כלב או חתול הוא כמובן האוכל.

כיום ניתן למצוא אוכל זול ומומלץ לחתולים שטוב באיכותו כמו החלופות היקרות. אין זה אומר שהדאגה לחתול פחות טובה, פשוט יש לוודא את הרכב המזון בעזרת אדם שמבין ולהתאים את המזון הנכון והראוי עבורו.

 

סוגים שונים של אוכל לחתולים ומחירם

כיום אנו נמצאים בעידן השפע ומכל מוצר קיימים עשרות ומאות סוגים, כך זה גם עם אוכל לחתולים. כיום ניתן למצוא אוכל לחתולים במחירים נמוכים של 70 שקלים וניתן למצוא גם חבילות מזון של 300 שקלים.

כדי שדבר זה יהיה חסכוני עבור האדם שמגדל את החתול, מומלץ כי יחשב את כמות האוכל הנצרכת בחודש אל מול הקילוגרמים של שקית האוכל.

לפעמים שק אוכל גדול בעלות גבוהה משתלם יותר ומספיק ליותר זמן. שתפו את המוכר בחנות החיות ותקבלו הסבר מפורט ומקצועי.

 

איך לבחור את סוג האוכל שהכי מתאים לחתול?

כמו שאמרנו, השפע הוא גדול ויש לבחור מתוכו את מה שמתאים. כיום מיוצרים סוגים שונים של תרכובות מזון מסוגי בשר מגוונים וסוגי דגים.

כדי שתיקחו את המזון שהכי טוב עבור החתול, מומלץ להתייעץ עם המוכר בחנות. כך לדוגמא, בחי בר חנות חיות בגבעתיים, המוכר הוא אדם שמומחה בחיות. הוא מכיר היטב את המזונות השונים ויוכל להמליץ לכם על סוג מזון מומלץ.

אוכל לחתולים בשימורים או מזון יבש באריזה?

שני סוגי האוכלים עבור חתולים שהכי מוכרים הם האוכל בשימורים או המזונות היבשים באריזות. ונשאלת השאלה, מה יותר טוב עבור החתול?

אז בעניין זה חשוב לציין שזה לא באמת משנה האם בחרתם בשימורים או מזון יבש. מזון בשימורים הינו משומר לטווח ארוך וגם המזון שבאריזות בעל חומרי שימור איכותיים לאורך זמן. פשוט להתייעץ עם וטרינר או מומחה בחנות החיות וכך תדעו מה לבחור.

לסיכום, אוכל לחתולים הוא אחד מהדברים החשובים ביותר שיש לדאוג להם כאשר מגדלים חתול בבית. אין לתת לחתול אוכל של בני אדם כדי למנוע מחלות מעיים מגוונות שהוא יוצר להם.

מומלץ לגשת לחנות החיות ולבחור את תרכובת המזון שמיוצרת במדויק עבורם. מומלץ לקנות רק לאחר ייעוץ של המוכר.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
צוות האתר

צוות האתר